Siguran izlaz

Otvoren natječaj za pružatelja/icu podrške na 116 006 liniji!

- Objavio Author: Udruga Za podršku u Category: Uncategorized | 1 minuta čitanja

PRUŽATELJ/ICA PODRŠKE NA LINIJI NACIONALNOG POZIVNOG CENTRA ZA ŽRTVE KAZNENIH DJELA I PREKRŠAJA

Stručna sprema: VSS
Potrebne godine iskustva: /
Jezici: Engleski (napredno)
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
Vrsta zaposlenja: na određeno, godinu dana (očekivani početak rada: 01.11.2022. )
Županija rada: Grad Zagreb

Opis posla
Nacionalni pozivni centar za žrtve kaznenih djela i prekršaja zapošljava novu osobu za rad kao
pružatelj/pružateljica podrške žrtvama na projektu „Zaustavimo nasilje nad ženama – Za nasilje
nema opravdanja“.

Uvjeti
• VSS u nekoj od navedenih struka iz društvenog područja (psiholog/psihologinja, socijalni pedagog/socijalna pedagoginja, socijalni radnik/socijalna radnica, pravnik/pravnica)
• vrlo dobro poznavanje i korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• vrlo dobro poznavanje rada na računalu

Prednost:
• iskustvo rada i/ili volontiranja u organizacijama civilnog društva
• iskustvo u savjetodavnom radu
• edukacije iz područja prava žrtava i svjedoka
• edukacije iz područja pružanja podrške i savjetodavnog rada i/ili psihoterapijske edukacije
• edukacije iz područja ljudskih prava

Dokumentacija potrebna za prijavu:
• životopis
• kopija diplome tj. dokaza o stečenoj stručnoj spremi
• uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak
• motivacijsko pismo (obrazloženje interesa)

Nepotpune prijave bit će isključene iz razmatranja.
Prijavu je potrebno poslati na mail adresu: podrska.zrtvama.i.svjedocima@gmail.com

Natječaj je otvoren od 07. listopada 2022. do 14. listopada 2022. godine.

Za više informacija možete nam se obratiti na telefon 01 2357 531 ili na mail: podrska.zrtvama.i.svjedocima@gmail.com ili na www.pzs.hr